REZERWACJE

Wstępnej rezerwacji apartamentu dokonuje się drogą mailową lub telefonicznie.

Po dokonaniu wstępnej rezerwacji, rezerwujący otrzyma e-mailem potwierdzenie. Zadatek w wysokości max. 25% wartości wynajmu powinien zostać wpłacony w ciągu 2 dni od momentu dokonania rezerwacji. Brak dokonania wpłaty zadatku w ciągu 2 dni spowoduje jej anulowanie. Po dokonaniu wpłaty zadatku jego zwrot nie przysługuje.

W miarę możliwości istnieje natomiast możliwość zamiany terminu lub przeniesienia rezerwacji na innego klienta. Chęć zmiany terminu lub przeniesienia rezerwacji na innego klienta należy zgłosić nie później niż 14 dni przed planowanym terminem przyjazdu, natomiast termin pobytu można przesunąć maksymalnie o 90 dni (długość pobytu nie ulega zmianie!).

ZAMELDOWANIE

Gość apartamentu winien uregulować należność za pobyt w dniu przyjazdu (w gotówce), a także wypełnić karty meldunkowe w trakcie meldowania. Do zameldowania wymagany jest dowód osobisty lub inny dokument stwierdzający tożsamość.
Na miejscu pobierana jest opłata klimatyczna (4,00zł/os./dobę)
Doba noclegowa zaczyna się o godzinie 14.00 a kończy o godzinie 10.00 dnia następnego.

DZIECI

Dziecko do lat 3 (jedno na dwoje dorosłych), śpiące z rodzicami lub w łóżeczku turystycznym (niewymagające samodzielnego łóżka i pościeli) nie ponosi żadnych opłat za pobyt (zakwaterowanie bezpłatne). Dla dzieci do 3 lat dysponujemy dodatkowym wyposażeniem w postaci łóżeczek turystycznych, wanienek, oraz huśtawek kubełkowych. W celu uzyskania dodatkowego wyposażenia prosimy o kontakt z naszym obiektem. Liczba jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
W celu uzyskania ww rabatu na dziecko do 3 lat, w dniu zameldowania wymagany jest dokument potwierdzający wiek.

PARKING

Oferujemy parking niestrzeżony płatny (10 zł/dobę), chęć korzystania z parkingu należy zgłosić 1 dzień przed planowanym przyjazdem.